Одарич: Після травневих свят Соснівський райсуд розпочне розгляд скарги на рішення міськради про мою дострокову відставку

Одарич: Після травневих свят Соснівський райсуд розпочне розгляд скарги на рішення міськради про мою дострокову відставку Як повідомив сьогодні на прес-конференції в Черкасах Сергій Одарич, минулої середи, коли 40 депутатів Черкаської міськради проголосували за його дострокову відставку з посади мера Черкас, він оскаржив це рішення в суді. Сьогодні вже визначено прізвище судді Соснівського районного суду, який розглядатиме скаргу. Щоправда, прізвище судді Одарич не назвав.
- Напевне, після травневих свят розпочнеться розгляд скарги, - повідомив С. Одарич. – З мого боку юридичний супровід справи вестимуть кілька адвокатів.
Як нагадав С. Одарич, Закон України «Про місценве самоврядування в Україні» визначає перелік обставин , за яких повноваження міського голови можуть бути достроково призупинені. Це, зокрема, особиста заява, припинення громадянства, набрання законної сили обвинувачувального вироку суду, порушення вимог законодавства щодо сумісності діяльності з іншою роботою, визнання судом недієздатним, смерть.
- Жоден суд не визнав якусь мою дію такою, що суперечить чинному законодавству, - підкреслив відставлений мер. – Тому рішення депутатів – це змова, яка не підкріплюється ніякими юридичними аргументами.
29.04.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter