Опозиціонер: Хай Тулуб складе список людей, яких не любить, та вкаже, куди нам не можна ходити

Опозиціонер: Хай Тулуб складе список людей, яких не любить, та вкаже, куди нам не можна ходитиПомічник депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової Ігор Сичов, якого правоохоронці, застосовуючи фізичну силу, не пускали на засідання сесії облради 26 квітня, написав заяву у міліцію та прокуратуру. Про це він повідомив сьогодні на прес-конфренції.

– Уже дві сесії я не можу зайти на засідання обласної ради. Як помічнику-консультанту депутата бути присутнім на засіданні мені дозволяє закон, але я фізично не можу цього зробити. Мене не пускає міліція. І це все відбувається на очах вищого міліцейського керівництва. Виявляється, для міліції закону немає. Ми з Юрієм (Юрій Ботнар – голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода", помічник-консультант нардепа Юрія Сиротюка, - прим.) написали заяву слідчому, слідчий її прийняв. Є відео, на якому добре видно, як працівники державної служби охорони та якоїсь охоронної фірми "Тайфун" нас просто відштовхували і не пускали у Будинок рад на очах міліції, – сказав Ігор Сичов.

Ігор Сичов підкреслив, що перешкоджання помічнику-консультанту депутата місцевої ради у доступі на сесійне засідання ради є порушенням п.5 ст. 29 Закону України про статус депутата місцевої ради, за яким той має право входити і перебувати у приміщеннях відповідної місцевої ради за пред'явленням посвідчення помічника-консультанта, дотримуючись встановленого порядку; бути присутнім на сесіях обласної ради у відведених для цього місцях".

– Якщо Сергій Борисович Тулуб з певних причин не любить мене, Ботнара, Старікову, то хай він складе список людей, які йому не подобаються і вкаже, куди ці люди не можуть ходити, – зіронізував Ігор Сичов.

За словами Наталії Старікової, ініціатива не пускати окремих осіб на сесійні засідання обласної ради виходить від керівництва ради.

– У нас окупантський режим. Конституція – не діє, регламент обласної ради – не працює, закон про статус депутата місцевих рад теж. Правоохоронна система працює виключно на Тулуба Сергія Борисовича – як він скаже, так вони й роблять. У розпал ситуації з перешкоджанням доступу на сесію я побачила заступника начальника управління МВС у Черкаській області Івана Корсуна, підійшла з проханням відреагувати на ситуацію. На що він мені відповів: "Усі питання – до керівництва обласної ради". Тобто, розпорядження йде від них. Кого скаже голова облради Валерій Черняк не пускать, то так міліція й робить, – зауважила Наталія Старікова.

Нагадаємо, що 26 квітня правоохоронці перешкоджали доступу на сесійне засідання депутатів із фракції "Фронт змін", їх помічників, журналістів. Міліціонери застосовували фізичну силу, заблокували двері до Будинку рад.
На сесії звітувався голова обласної держадміністрації Сергій Тулуб.
29.04.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter