Бондаренко: При Одаричу Черкаси перетворилися на бізнес-проект "сім`ї" місцевого розливу

Бондаренко: При Одаричу Черкаси перетворилися на бізнес-проект "сім`ї" місцевого розливу У коментарі журналістам щодо того, чому фракція «Батьківщини» у Черкаській міській раді голосувала за відставку міського голови, керівник обласної партійної організації Анатолій Бондаренко сказав так:
«Ми не підтримували Сергія Одарича як кандидата у мери. Не підтримували його два роки тому, рік тому і місяць тому. Це людина, яка сьогодні нищить житлово-комунальну сферу міста, людина, яка знищила безліч дерев, через те, що на підприємство, яке належить родині Одарича, потрібна тріска. Людина, яка грубо порушує закони, яка на поводу у Сергія Борисовича Тулуба прийняла рішення про обмеження мирних зібрань.
Місто перетворилося на такий собі бізнес-проект «сім’ї», тільки не тієї «сім’ї», яка у Києві, а місцевого «розливу», — пояснив опозиціонер.
- Пам’ятаєте, коли ми два місяці тому почали збирати підписи проти будівництва підземного паркінгу на місці заповідного парку, Сергій Тулуб тоді підтримав Сергія Одарича у цьому рішенні. Тоді вони були разом, а тепер — вороги.
Фракція «Батьківщина» не міняла свою позицію. Ми Одарича не підтримували ніколи і не будемо цього робити. Через таких, як Одарич, Бродський, Яценко та ін., які з «Батьківщини» перебігли у «Регіони», — Юлія Тимошенко сидить у в’язниці. Оце таких людей треба боятися. Бо якщо у Партії регіонів є люди, які і десять років тому, і тепер належать до цієї партії, то хоч ми з ними і політичні вороги, але їх можна поважати за політичну позицію. Але не можна поважати так звану інтелігенцію, яка продалася владі з патрохами, яка сидить і у нас в обласній раді».
Щодо того, що тепер владу в місті може перебрати на себе секретар міськради від Партії регіонів Віктор Горкун, Анатолій Васильович відповів:
«Ми розберемося і з Горкуном, не хвилюйтеся. Ми будемо порушувати питання про його відставку. Наша фракція буде підтримувати відставку Горкуна і буде її ініціювати», — резюмував очільник «Батьківщини» в області.
Про Головне
29.04.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter