"Хліпковат" виявився митрополіт: З сайту Черкаської єпархії УПЦ КП зник розгромний лист Іоана до Тулуба

"Хліпковат" виявився митрополіт: З сайту Черкаської єпархії УПЦ КП зник розгромний лист Іоана до ТулубаУчора на сайті Черкаської єпархії УПЦ КП з`явився відкритий лист митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба. У листі священик дорікає Тулубу за утиски прав і свобод громадян, створення атмосфери ворожнечі й нетерпимості на території Черкащини. Щоправда вже сьогодні на тій сторінці, де було розміщено даний матеріал, стоїть інший текст.

Шановні відвідувачі сайту, на даний час лист породив увагу і відгуки багатьох, хоча головна мета його- щоб увагу на те, що в листі, звернув сам губернатор Черкащини. Мета досягнута, і, тому у мене немає бажання комусь на зло робити якісь дії, особливо в ці дні Страсної Седмиці, а тим більше перед Святою Пасхою.
Викривати корисно, але озлоблюватись - не варто. Я щиро бажаю знайти спільне бачення рішення морально-духовних проблем Черкащини разом з Сергієм Борисовичем, оскільки не ділю парафіян на прихильників тієї чи іншої партії.
Щоб таке ж бажання було і у губернатора, я благословив зняти цей відвертий лист, і перейти до особистого спілкування по цим проблемам. Настає час Пасхи, коли всі, хто йдуть до Бога із серцем смиренним, одержують прощення. Як сказав Господь Ісус Христос: "милості хочу а не жертви" (Мф. 9.13). У мене також є гріхи, за котрі маю каятися, тому тим більше не повинен ні на кого тримати злоби. У всіх, кого образив, прошу прощення заради Христа Ісуса і звертаюсь з привітанням до всіх Черкащан зі Святом Світлого Христового Воскресіння, яке ми відзначатимемо цього року 5 травня.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
З любов’ю во Христі, Іоан, митрополит Черкаський і Чигиринський
27.04.2013 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter