Нардеп: Булатецького можуть пробачити й не виключати з "Батьківщини"

Нардеп: Булатецького можуть пробачити й не виключати з "Батьківщини" Доля головного черкаського опозиціонера Миколи Булатецького щодо виключення з партії вирішуватиметься на міському бюро "Батьківщини".
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський.
Нагадаємо, Булатецький – єдиний опозиціонер, який не погодився з офіційною позицією партії і не голосував за імпічмент міського голови Черкас Сергія Одарича.
"Рішення про голосування за імпічмент мера Черкас приймалося міським бюро, – говорить Пашинський. – Звичайно, Микола Булатецький має право на свою думку. Але оцінку йому буде робити міське бюро нашої черкаської організації. У нього така думка, він її озвучив, були дебати на фракції, яка одноголосно його не підтримала".
За словами нардепа, такий крок черкаського опозиціонера у партії можуть пробачити, залишивши його членом "Батьківщини".
"Я не бачу потреби виключати Булатецького з партії за незгоду з офіційною політикою фракції у міськраді. У нас демократична партія, у нас не ходять строєм і руки не тримають за головою. До речі, поцікавтеся позицією його сина Максима Булатецького... (він проголосував за імпічмент спільно з ПР, через що посварився з батьком), – зазначив Пашинський.
Анатолій Бабак gazeta.ua
27.04.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:39 29.04.2013 O.ChUPRINA:
Якщо з партії виключати Булатецького,то спочатку потрібно виключити таких як Пашинський.На мою думку організації, яка підтримала Тулуба та полосувала за відставку міського голови,дуже скоро не буде місця на політичній карті Черкас.