Тулуб більше не вважає Одарича мером Черкас. І це є ознакою того, що в місті є "закон і демократія"

Тулуб більше не вважає Одарича мером Черкас. І це є ознакою того, що в місті є "закон і демократія"Як інформують у Черкаській ОДА, губернатор Сергій Тулуб теж вважає, що Сергій Одарич більше не мер Черкас. Про це йдеться в офіційній заяві голови ОДА.
Сьогодні на пленарному засіданні сесії міської ради відбулося таємне голосування, і 40 депутатів, тобто дві третини від загального складу ради, прийняли рішення на користь дострокового припинення повноважень міського голови Черкас.
Як всі могли бачили, сесія відбувалася відкрито і прозоро. Всі свідомі черкащани, кого цікавила ця подія, мали змогу побачити пряму трансляцію пленарного засідання. Депутати відкрито висловлювали свої думки і позицію щодо мотивів голосування.
Це яскравий приклад того, що Черкащина – край демократичних традицій. Результат голосування ще раз підтвердив, що жодні спроби будь-якого діяча одноосібно керувати містом у власних інтересах приречені на поразку.
Адже рішення про дострокове припинення повноважень Сергія Одарича об’єднало депутатів різних фракцій Черкаської міської ради, які є непримиренними опонентами в політичних питаннях. Але в даному голосуванні вони уособлюють громадську думку більшості черкащан щодо роботи міського голови.
Голосування підтвердило, що в Черкасах діє закон і є демократія. І це варто розуміти всім, хто намагається маніпулювати громадською думкою та підпорядкувати власність громади своїм бізнесовим чи політичним інтересам.
24.04.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter