Білоусов: Комуністи голосуватимуть за відставку Одарича

Білоусов: Комуністи голосуватимуть за відставку ОдаричаНа думку депутата Черкаської міської ради від КПУ Віктора Білоусова, сьогоднішній проект рішення про недовіру міському голові Черкас – це закономірний підсумок недовіри депутатів і громадян до діяльності Сергія Одарича. Фракція КПУ буде підтримувати відставку мера Черкас.
Віктор Білоусов вважає, що за 6 років роботи Одарича в місті було чимало позитивних моментів. Зокрема, стабільна робота підприємств ТКЕ, цілеспрямована робота на економію енергоресурсів, будівництво спортивних і дитячих майданчиків, наведення порядку в парках і скверах, відкриття ЦНАПу.
- Хоче треба говорити, що відкриття ЦНАПу сталося за рахунок закриття Тютюнової фабрики – підприємства, де виплачувалася найбільша в області заробітна плата, - зазначив В. Білоусов.
Однак ефективність управління комунальним господарством у місті незадовільна, незадовільна тарифна політика. Влада своїми діями провокує конфлікти. , зокрема, незрозумілою є ситуація з тарифами на ЖКП, скасування пільгового проїзду для пенсіонерів. Міська влада не опікується проблемами відновлення промислового виробництва в Черкасах.
- Сергій Олегович не виконав свою передвиборчу програму, -підсумував В. Білоусов. – Під час першої каденції вона була, під час другої – і її не було.
24.04.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:51 24.04.2013 Mikola-Kudryavcev:
до чого відкриття ЦНАПУ МІСТОМ у серпні 2012 до закриття ВЛАСНИКАМИ фабрики у 2009!!?