"Мой дядя самых честных правил...": Євгеній Калінічев спростовує "хенкельні" звинувачення Тулуба з боку Одарича

"Мой дядя самых честных правил...": Євгеній Калінічев спростовує "хенкельні" звинувачення Тулуба з боку ОдаричаЯк інформують у Черкаській ОДА, Черкаська обласна і Черкаська районна державні адміністрації розробляють документацію та готують підписання двосторонньої угоди з компанією «Хенкель Баутехнік» стосовно реалізації проекту з будівництва заводу по виробництву будівельних сумішей в Черкаській області.
«На зустрічі керівництва компанії з представниками Черкаської обласної і районної державних адміністрацій було обговорено умови які є необхідними для початку реалізації проекту, а саме: наявність залізничного сполучення, можливість підключення до електричної мережі та газопроводу. Інвесторам було запропоновано чотири земельні ділянки, які відповідають вимогам проекту і можуть бути представлені для будівництва заводу. Як зазначили представники Хенкель Баутехнік, Черкаська область цікавить компанію перш за все її вигідним географічним розташуванням, а також наявністю всієї сировинної бази для циклу виробництва. Компанія має намір стосовно будівництва в Черкаській області чергового заводу виробничою потужністю 150 тис. тон в рік, інвестиції в який мають скласти 8 млн. євро. Тому щонайменше дивними виглядають заяви з боку міського голови Черкас Сергія Одарича про те, що нібито «у зв’язку з останніми політичними інтригами німецька компанія «Хенкель» відмовилася будувати в Черкасах завод». Такі заяви є свідомою провокацією з боку Сергія Одарича. Особливо при тому, що наскільки нам відомо, представниками «Хенкель Баутехнік» не проводилося з міським головою Черкас жодних зустрічей та обговорень реалізації інвестиційного проекту» - зазначає Євгеній Калінічев.
Компанія Хенкель Баутехнік є крупнішим виробником будівельних сумішей, асортимент якої налічує понад 400 найменувань продукції. На даний час в Україні працює 5 заводів компанії (у Київській, Харківській, Херсонській та Львівській областях).
24.04.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter