Тулуб - Одаричу: Не тратьте, мере, сили, спускайтеся на дно...

Тулуб - Одаричу: Не тратьте, мере, сили, спускайтеся на дно...Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб запевняє депутатів міської ради і жителів міста Черкаси, що обласна влада не допустить порушення Закону України «Про місцеве самоврядування» в місті Черкаси.
«Сьогодні до мене звернулася група депутатів міської ради які занепокоєні діями міського голови Черкас Сергія Одарича. Депутати в складі більше двох третин міської ради вимагають скликання позачергової сесії та розгляду питання про дострокове припинення повноважень міського голови. Але замість того щоб слідувати нормам закону «Про місцеве самоврядування», міський голова під надуманими приводами намагається ухилитися від проведення сесії, де йому можуть оголосити недовіру. Мене найбільше здивувало те, що спочатку міський голова взагалі відмовляється від скликання такої сесії 24 квітня, а потім, коли стає відомо про її призначення депутатами і секретарем ради на 12 годину, видає розпорядження про проведення позачергової сесії двома годинами раніше. Тобто є підстави говорити про намагання міського голови «посунути» Закон про місцеве самоврядування, ігнорувати думку більшості депутатського корпусу і керувати містом у «ручному» режимі».
Проте робити так не можна, адже це маніпулювання громадською думкою черкасців! Потрібно просто працювати і щодня займатися проблемами міста, а не шукати винних. А якщо стає зрозумілим що ти втратив підтримку, треба набратися мужності, а не відшукувати надумані приводи як втриматися в кріслі ще тиждень-другий.
Тож сьогодні я запевнив депутатів міської ради, що обласна влада триматиме ситуацію під контролем. Ми не дозволимо обмежувати у правах жителів міста. Закон і Конституція на стороні черкащан», - сказав Сергій Тулуб.
24.04.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:50 24.04.2013 Shine:
А чого це проводити в облраді? бо камер нема, і мешканці не зможуть подивитись онлайн , що дійсно відбувається??
зараз 566 користувачів Інтернету передивляються трансляцію з 206 кабінету.
А в облраді були випадки, коли навіть журналістів на сесію міліція не пускала.
ГАНЬБА!