Тулуб "велкамить" усіх на вшанування холодноярських героїв

Тулуб "велкамить" усіх на вшанування холодноярських героїв Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб наголосив на необхідності забезпечити максимальне сприяння усім, хто виявить бажання взяти участь у заходах в Холодному Яру: «20-21 квітня в Холодному Яру відбудеться вшанування борців за волю України різних епох – Гетьмана України Богдана Хмельницького, керівника гайдамацького повстання 1768 року Максима Залізняка та отамана полку гайдамаків Холодного Яру Василя Чучупаки.
Ми запрошуємо усіх патріотів України приєднатися до цієї події. Вшанування холодноярських героїв має об’єднати усіх, незалежно від політичних поглядів. Ці події не повинні стати приводом для політичних конфліктів, а мають, у першу чергу, нести духовне, просвітницьке значення.
Ми єдині своєю історією, ми єдині своїми героями і ми разом маємо вшанувати борців за незалежність України».
Нагадаємо, що представники об`єднаної опозиції Черкащини заявляли, що голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вирішив заборонити традиційні вшанування Василя Чучупаки, Богдана Хмельницького та Максима Залізняка, які щороку навесні збирають у Медведівці Чигиринського району сотні тисяч українців.
19.04.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter