Одарич: головна мета заколотників-депутатів - імпічмент меру

Одарич:  головна мета заколотників-депутатів - імпічмент меруНа думку Сергія Одарича, після сьогоднішньої відставки виконавчого комітету, в міській раді утворилась ситуативна більшість– це Партія регіонів, Батьківщина, Фронт Змін, Удар, комуністи і соціалісти. Вони дружно, одностайно і одноголосно голосували з першої хвилини сесії.

- І із завтрашнього дня депутатська група Вільних Демократів розпочинає формувати нову більшість, - наводить слова Одарича прес-служба Черкаської міськради. - Я переконаний, що інакше, як довкола Вільних Демократів вона не може утворитись. А ця ситуативна «більшість» буде постійно натикатись на внутрішні конфлікти і довго не протримається.

З наших рядів вийшли – Анатолій Коверський, Денис Жмаєв, що було прогнозовано і очікувано. Сьогодні ми розглянули питання про виключення також трьох колишніх «фронтівців», які проголосували за відставку діючого виконавчого комітету.

Очевидно, що камінь спотикання – це міський голова. Усі ці постріли – це спроба «пограти м’язами». План у організаторів – вийти на 45 голосів аби зняти міського голову. Для цього до сесії дуже активно працювали силовики, особливо по депутатах від Вільних Демократів. Але зламався лише Жмаєв. Усі інші – встояли. Я задоволений цим результатом. Адже люди встояли перед погрозами.

Я ще не розглядав те рішення, яке роздали перед засіданням з-під поли стосовно розпуску виконавчого комітету. Я б хотів ознайомитись із підставами розпуску більш детально. Якщо підпишу це рішення, то буду пропонувати новий склад виконкому, адже у повноваженнях міського голови – виносити таку пропозицію. Але маю великі сумніви, що це рішення буде підписане.
11.04.2013 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter