Соскін: антисемітськими футболками в Черкасах хотіли посварити Яценюка й Тягнибока

Соскін: антисемітськими футболками в Черкасах хотіли посварити Яценюка й Тягнибока Про провокації які влаштовують проти опозиційних сил і хто цим керує для Gazeta.ua розповів політолог Олег Соскін.

"Дурнєв — це порушення усіх основних правил брендування, - сказав Соскін. - Політик живе за принципами бренду — промоушен, піар. І от цей бренд кролика, морковки, він так приросте, що змити його буде не можливо".

За словами політолога ідею кролика активно почав розігрівати мультфільм "Казкова Русь".

"Дурнєв — це витончена провокація по руйнації Яценюка. Вона бере свої усталені візуалізовані коріння з мультика "Казкова Русь". Там єдиний позитивний персонаж — це Янукович. А всіх інших там просто нищать, ламають, як політичних лідерів. І це не дарма було зроблено. Те, що робить Дурнєв, — це продовження лінії брендування, що вся опозиція недолуга, як і все оточення Януковича. А єдиний, найбільший цар — Янукович. Він вольяжний, трохи дивний, але він цар. Оце найбільш небезпечно. І Дурнєв цю лінію продовжив", - зазначив Соскін.

Соскін говорить, що скоро у Дурнєва можуть з'явитись колеги по цеху у сфері тролінгу опозиційних лідерів.

"Я не здивуюсь, якщо зараз з'явиться блазень, що буде розігрувати Тягнибока у образі недоумкуватого на коні,- зауважив аналітик. - Хтось почне розігрувати Кличка показуючи його безтямність, як боксера. Це все продумані елементи, й вони не в Україні виробляються. Це все закордонна команда професійних брендистів. А якщо це йде, як самопіар опозиції, то це заслана група людей, яка руйнує образ опозиції зсередини".

Соскін впевнений, що Дурнєв виконує майстерно придуманий чийсь план.

"Усіма заходами, що відбувають з допомогою Дурнєва, керує група навколо Януковича, - сказав він. - Там є потужна група, що планує усі ці процеси й стратегії. Думаю, що там точно є політтехнологи із Росії й Німеччини та США. Вони створюють такий мікс жанрів — мильна опера, фарси, драми, комікси. Усе використовують й усе підпорядковано меті — є Батько Янукович, який опікується країною, а є всі інші негідники, які заважають царю-батюшці працювати. І все це зображають у вигляді кроликів, клоунів, недалекоглядних боксерів, пришелепкуватого прем'єр-міністра. Він усіх руйнує".

Головне, чого хоче добитись ці команда – це винищити Януковича.

"Головний образ, який формується завдяки усім підконтрольним йому ЗМІ — це Янукович-сонечко, його діти - Саша, що постійно працює, - вважає експерт. - А всі решта — це ті, хто заважає сім'ї керувати країною. Доказом того, що усім керує потужна група - є те, як швидко випустили Луценка, якого зараз використовуватимуть для того, щоб зруйнувати опозицію. Але це означає, що змінився сценарій. І що те, що вони запланували раніше не виходить. Їхні плани не справджуються. Тому зараз придумують екстраординарні ходи".

Також експерт розповів про провокацію з антисемітськими футболками

"Провокація із футболками на мітингу з написами "бий жидів" була спрямована на те, щоб внести розбрат у ряди опозиції. Згадуючи про те, що у Яценюка нібито є єврейські коріння, цими діями хотіли стравити Яценюка і Тягнибока", - констатував Соскін.
10.04.2013 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter