Минулої суботи Тулуб поставив 5 свічок за здоров`я Томенко, Булатецького й компанії

Минулої суботи Тулуб поставив 5 свічок за здоров`я Томенко, Булатецького й компаніїЯк ми вже повідомляли, минулу суботу, 6 квітня, голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб провів «у колі своєї сім`ї». Про це він заявив у понеділок на прес-конференції. Однак пізніше на цій же прес-конференції Тулуб зізнався, що ходив до церкви- ставити свічки за тих, хто ганьбить його...
Коментуючи суботні події в Черкасах, голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб зазначив, що вони ще раз доводять, що влада на Черкащині – демократична, налаштована на те, щоб виконувалися всі закони, Конституція України щодо мирних демонстрацій громадян.
- А де ж їхній мир? То вінки, то опудала, то ще щось таке, - здивувався Сергій Борисович. - Я думаю, що тут нічого мирного немає. А якщо подивитися в цілому на діяльність деяких таких організацій, то це організації фашистського спрямування, вони спрямовані проти людей, конкретних людей. Це я точно знаю. І тому ми будемо відповідати так, як і треба відповідати в таких випадках. Обов`язково.
«Чи не ображають Вас опудала з Вашими фото і таке інше?» - запитали в Сергія Борисовича.
«Я в таких випадках завжди ставлю свічки і прошу : «Боже, пробач їх! Дай їм здоров`я!. Вони не розуміють, що роблять, - відповів Тулуб.
-То скільки ж свічок Ви поставили?
-У суботу я поставив 5 свічок.
09.04.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter