Тулуб категорично відмовив Миколі Томенку в праві називатися його опонентом

Тулуб категорично відмовив Миколі Томенку в праві називатися його опонентом На прес-конференції у понеділок голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб прокоментував входження свого постійного критика, народного депутата України від фракції «Батьківщина» Миколи Томенка у міжфракційне парламентське об`єднання «Черкащина». Зокрема, С. Тулуб заявив, що не вважає Томенка своїм опонентом.
- З Миколою Томенком я жодного разу не зустрічався, - заявив С. Тулуб. - Жодного разу не було з ним ніякої розмови. Він ніколи мене не запитав – а що там на Черкащині? Він буває тільки в Чорнобаївському районі і на деякі заходи на майданах приїжджає в Черкаси.
Однак входження М. Томенка в міжфракціне прламентське об`єднання «Черкащина» голова Черкаської ОДА вважає позитивним явищем.
- З`явилася надія, що опозиція займеться конкретними справами, - вважає Сергій Тулуб. - Я радий з того, що і Гриценко, і Томенко увійшли до цієї міжфракційної групи.
С. Тулуб повідомив, що минулого тижня він разом із головою Черкаської облради Валерієм Черняком зустрічалися з членами цього об`єднання у Верховній Раді. Однак Томенко й Гриценко на цю зустріч «чомусь не прийшли».
09.04.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter