Екс-директору Черкаського ДОКу конче потрібна деревина: на Хрещатику головний "еколог" міста хоче зрубати 114 дерев

Екс-директору Черкаського ДОКу конче потрібна деревина: на Хрещатику головний "еколог" міста хоче зрубати 114 деревЧеркаси продовжують обслуговувати інтереси екс-директора місцевого деревообробного комбінату...
Як інформують у Черкаському МВК, головний еколог Черкас Володимир Гусаченко повідомив про намір кардинально обрізати дерева на Хрещатику
– На Хрещатику зараз росте 227 дерев. Серед них вишні, абрикоси, каштани, акації, клени, берези, тополі, ялини, горобина, катальпа і бузок. Потребують заміни щонайменше 114 насаджень, санітарної обрізки та формування крони – 89 штук.
Чимало насаджень у аварійному стані. Тому під час буревіїв вони становлять неабияку загрозу для пішоходів і припаркованих на вулиці автомобілів. Загалом у місті заміні потребують 3500 тисячі дерев. Я переконаний, що їх обов’язково слід видаляти і саджати нові.
На мою думку, на Хрещатику слід висаджувати низькорослі рослини, які б не заважали лініям електропередач та інженерним мережам, що знаходяться під землею. Зокрема, добре б прижилися клени та акації. Ці дерева невибагливі у міських умовах, у них об’ємна крона, яка дає велику тінь на тротуар. Коренева система не пошкоджує асфальтне покриття й тротуари.
09.04.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter