Старікова: боротьба з владою ставатиме жорсткішою

Старікова: боротьба з владою ставатиме жорсткішоюЛідери опозиційних сил Черкащини підтримали депутатське звернення до голови облдержадміністрації Сергія Тулуба й начальника обласного управління УМВС Валерія Дернового з вимогою покарати винних у провокаціях, учинених на мітингу "Черкащина: настав час діяти!" 6 квітня.
Як відомо, за кілька хвилин перед початком заходу група молодиків у футболках із провокативними написами здійснила напад на учасників опозиційного мітингу. Постраждав один із активістів – правозахисник Віктор Смалій. У нього закрита черепно-мозкова травма на підозра на перелом верхньої щелепи. Опозиціонери затримали одного із хуліганів та передали його правоохоронцям.

– Ми вимагаємо, щоб винуватці понесли відповідальність за вчинені дії. Маємо претензії і до міліції, яка не зуміла забезпечити правопорядок на мітингу і ця бездіяльність спричинила до того, що на мирному зібранні пролилася кров. Також правоохоронці відмовилися надати першу допомогу постраждалому Віктору Смалію і викликати "швидку". Вимагаємо від пана Дернового розібратися зі своїми підлеглими, які не виконують свої обов'язки, – зазначила голова обласної організації "Фронту змін", депутат обласної ради Наталія Старікова.

Вона також повідомила, що відповідне звернення до Генерального прокурора з приводу інциденту на мітингу в Черкасах підготувала й народний депутат Леся Оробець. Вона була свідком провокацій 6 квітня, надавала допомогу Віктору Смалію.

Наталія Старікова також додала, що жодні провокації не стримають опозиційні сили Черкащини. "Боротьба з владою ставатиме жорсткішою", – підкреслила вона.
08.04.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter