Томенко: Ми повинні думати не про усунення окремих "тулубів", а про звільнення України від чинної влади

Томенко: Ми повинні думати не про усунення окремих "тулубів", а про звільнення України від чинної влади Нашим завданням повинно бути не зняття окремих голів держадміністрацій, а звільнення усієї України від нинішньої влади.
На цьому наголосив один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко під час мітингу опозиції у Черкасах 6 квітня.
На його переконання, не треба жити ілюзіями стосовно того, що ми проведемо акцію протесту, звільнимо Тулуба і тоді ситуація покращиться. «Сподіватися на «кращого Тулуба» було би помилкою. Треба звільнити Україну від влади Януковича-Азарова-Тулуба, від практики політичного заробітчанства, коли областю керують приїжджі політики, які лише набивають свої кишені, руйнують виробництво, виганяють інвесторів, а потім звідси спокійно переїжджають на інші високі посади. Лише коли Україна буде звільнена від Януковича і Азарова, тоді підуть і такі, як Тулуб», – зазначив Микола Томенко.
Також він закликав зупинити акції окремих партій і діяти як єдина опозиційна сила, беручи приклад з такої роботи у Києві. «Ми намагаємося не говорити окремо про активну позицію «Батьківщини», «УДАРу» чи «Свободи». Ми говоримо про спільну активну діяльність усієї опозиції», – підкреслив Микола Томенко.
08.04.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter