Тулуб вважає відкриття "Любави" елементом загального "покращення"

Тулуб вважає відкриття "Любави" елементом загального "покращення" «Відкриття ТРЦ «Любава» – це свідчення зростаючої довіри інвесторів до нашого регіону», – наводять слова Сергія Тулуба у прес-службі Черкаської ОДА.
– Вперше цей об’єкт я побачив, коли він був ще в кресленнях. Над ним велося багато обговорень та проектів. Тому сьогоднішнє відкриття перш за все є результатом втілення в життя спільних мрій та свідченням зростаючої довіри інвесторів до нашого регіону.
Черкащина в минулому році збільшила товарообіг на 15,2 відсотка. А це є доказом того, що зросла купівельна спроможність громадян, а відтак підвищився їхній добробут.
Проте у сучасному бізнес-середовищі підприємницька діяльність має передбачати не лише ефективну організацію бізнесу, а й соціально-відповідальні його дії. І це не благодійність, а відповідальне, і, головне, небайдуже ставлення з боку компаній, фірм, окремих підприємств до людей і територій, на яких вони працюють.
Наразі в «Любаві» створені сприятливі та комфортні умови як для підприємців, так і для жителів та гостей нашого міста. А це є результатом нашої спільної роботи протягом останніх трьох років, коли в області була проведена низка заходів з метою полегшення започаткування бізнесу та покращення діяльності підприємств в регіоні.
Сьогоднішнє відкриття – яскравий приклад співпраці міської громади, на чолі з керівництвом, та бізнесу. Але найголовніше, що це тисяча нових робочих місць. І таких прикладів у нас чимало. Наприклад, на новому заводі “Метал - Інвест” в Черкасах створено 130 робочих місць, на заводі «Маккофе», що у Золотоноші – близько 200. Загалом в економіку області вкладено коштів у 4 рази більше ніж на початок 2010 року.
А якщо говорити про соціальну складову співпраці влади і бізнесу, то Палац культури та площа «Дружба народів» - яскравий тому приклад.
Однак на вже укладених домовленостях ми не зупиняємося та продовжуємо постійно працювати у цьому напрямку. Так, нині ведуться переговори ще з кількома підприємствами, зокрема з «ТОВ «Канівський маслосирзавод», ЗАТ «Миронівська птахофабрика» та ін., – наголосив Сергій Тулуб під час спілкування з пресою.
06.04.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter