Виправдовуючись за Коритню, директори сільських шкіл заспівали "BACK in USSR"

Виправдовуючись за Коритню, директори сільських шкіл заспівали  "BACK in USSR" У вчорашній прес-конференції, яку провели представники освітян області, яка стосувалася «інформаційної диверсії» в Коритні від ТСН, своїми думками щодо проблем освіти на селі ділилися директори провідних сільських шкіл району.

Директор Сигнаївського НВК «Дошкільний навчальний комплекс-ЗОШ», школи-родини Шполянської районної ради Людмила Свердел:
– Я представляю тут школу-родину, девіз якої: « Вікнами до сонця, а серцями до дітей». Порушена сьогодні проблема дуже актуальна і ніколи ця тема не позбавлялась уваги. Але не можна спекулювати на дітях, це недобре піарити негатив. Схоже, кореспондент «1+1» їхала, маючи за мету не показати нічого хорошого, не показати, що ті діти – працьовиті. Я думаю, мабуть, все це знімалося прихованою камерою. Невже в нас мало гарних шкіл на Черкащині? Та ми самі побували і на Кам’янщині, і на Уманщині, і в школі Олександра Захаренка, і в багатьох інших. Як можна було показати так Коритнянську школу, що там все лише погане? Як сказав класик: «Краще цілитись у досконалість і промахнутись, ніж у сірість і поцілити». Але й колективу слід зробити висновки. Потрібно тісніше співпрацювати з батьками, об’єднати їх у тому, щоб виховувати молоде покоління. А також з місцевою громадою. У нас не буває жодного шкільного заходу без участі сільського голови Сергія Павловича Ошовського. І ми щиро вдячні всім односельцям за таку співпрацю.
Наша школа – в числі ста кращих шкіл України і займає перше місце як школа-родина.
Ми запрошуємо журналістів – приїздіть до нас, але не раньте дитячі душі. Тож нехай монастирищенці не дуже сприймають це все як негатив. Ми їх запрошуємо до себе. І до них можемо поїхати. Досвідом поділитися.

Директор Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Корсунь-Шевченківської райради Галина Миронюк: Звідки виникла так думка, що сільські школи гірші, ніж міські? Наші школи побудовані в недалекому минулому, ми їх зберегли в хорошому стані. Я представляю район, де жив і працював Народний вчитель Олександр Захаренко. Навчившись у нього, я з учнями щотижня проводжу душевні лінійки. Розмовляю з ними на тему добра і моралі, даю їм час для роздумів, а протягом тижня вони приходять до мене і діляться власними думками. Ми спільно збудували нашу школу – школу краси, радості й творчості, створюючи в селі гніздечко освіти. У нас немає жодного занедбаного куточку. У нашій школі працює 80% наших випускників. Мені, як директору, приємно, що поміж них вже працюють вчителями мої вихованці. Кожна дитина школи забезпечена підручниками. Маємо 38 одиниць комп’ютерної техніки, діючі спортзали, гуртки. Наша школа також ввійшла в число ста найкращих шкіл України. Учні постійно виборюють призові місця на районних та обласних олімпіадах та конкурсах. Ми в числі 3-х обраних шкіл району, у яких постійно моніторять якість освіти. Середній рівень знань – 7 балів. Я рахую, що це позитивний бал і він не є завищеним.
На мою думку, сюжети по «ТСН» завдали коритнянським дітям психологічну травму. Та й місцева громада цього села отримала велику образу…

Від Провінції: суцільний ВАСК in USSR…
18.01.2012 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:26 20.01.2012 механік:
ТСН МОЛОДЦІ!Вони єдині хто показав як живе село і діти в ньому.В читилем працює хто тільки захоче,головне щоб були звязки а педагогічна освіта в останню чергу.А що діти мають робити на все нимає грошей одні обіцянки.ДЕ інтернет в село,вєтнамські інвестиції 600 млн доларів де сопутниковий інтернет Tooway рекламований влітку і обіцяний на 1 вересня.А компютери в школах суцільний металобрухт.21 століття на вулиці в бібліотеку ніхто не ходить все дає інтернет.За те там працюють дружини, куми голів с/рад.А магазин працює до останнього покупця і кращий дохід вечором від молоді.Пиво потім дишева горілка на кінець бульбулятор і можна йти збирати металолом по пустих закритих хатах.А влада обявиться перед виборами збере народ в холодному клубі, приїде хазяїн який держить землі,може ще районне керівництво раз на 5 років завітати підкинуть в школу компютер, мячів з логотипом партії за яку потрібно проголосувати а можуть сказати обійдетеся бо школа не перспективна і роздадуть людям фото з номером кандидата за якого треба проголосувати а якщо ні то не буде вам ораних городів під вибори, прогорнутої дороги,автомобіля до кладбища.Пройдуть вибори і село знов буде покинуте до слідуючих.В день покрутиться голова с/ради до 2 годин а вечером керувати буде бульбулятор. І виростуть в державі батраки на хазяйській землі яка їм з 2013 року належати не буде.