У ПФУ спростовують розповідь Бондаренка про маму: ніяких претензій до Пенсійного фонду вона не має

У ПФУ спростовують розповідь Бондаренка про маму: ніяких претензій до Пенсійного фонду вона не маєГоловне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області заперечує інформацію голови обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка щодо ситуації з його мамою.
Про це йдеться в офіційному листі на адресу «Провінції».
- У статті голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» А.Бондаренко некоректно та з викривленням реальних фактів висловлюється щодо дій спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Лисянському районі стосовно зменшення розміру пенсії його матері, - зазначають у Головному управлінні ПФУ області.
«Працівники Пенсійного фонду України викликали матір А.Бондаренка для того, щоб зменшити їй розмір пенсійних виплат у зв’язку з тим, що вона є працюючим пенсіонером, хоча вона, за твердженням А.Бондаренка, вже 5 років є працюючим пенсіонером - підприємцем.
Наведене не відповідає дійсності враховуючи наступне.
Відповідно до виписки з Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців мати А.Бондаренка зареєстрована як фізична особа – підприємець не 5 років тому, а 19 березня 2012 року.
Крім того, при обчисленні розміру та виплаті пенсій органи Пенсійного фонду керуються чинним пенсійним законодавством, яке передбачає, зокрема, залежність розміру виплачуваної пенсії від того, працює (займається підприємницькою діяльністю) пенсіонер, чи ні. Пенсіонери зобов’язані своєчасно повідомляти органи, що призначають та виплачують пенсії, про обставини, які впливають на розмір пенсії, у тому числі – про працевлаштування або звільнення з роботи, відкриття чи припинення підприємницької діяльності.
Мати А.Бондаренка своєчасно не повідомила управління Пенсійного фонду України в Лисянському районі про те, що займається підприємницькою діяльністю. Внаслідок цього пенсія їй виплачувалася у збільшеному розмірі, як непрацюючій. Факт її роботи виявлений спеціалістами зазначеного управління, про що її повідомлено. Вона надала згоду на утримання зайво виплачених коштів з пенсії. При цьому вона підтвердила, що ніяких претензій до спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Лисянському районі не має...».
05.04.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter