"Язик мій - ворог мій": Секретар міськради Черкас Горкун сумує, що Ботнар відмовився "вішати регіоналів на ялинках"

"Язик мій - ворог мій": Секретар міськради Черкас Горкун сумує, що Ботнар відмовився "вішати регіоналів на ялинках"Секретар Черкаської міської ради, регіонал Віктор Горкун прокоментував звернення своїх колег до керівника ВО «Свобода» Олега Тягнибока з приводу обіцянки його черкаського представника, Юрія Ботнара, «вішати» членів Партії регіонів та представників інших політичних сил» після приходу цієї політичної сили до влади.

- Остання заява «свободівця» Юрія Ботнара мене здивувала, - наводить слова Горкуна прес-служба Черкаського МВК. - Таке відчуття, що молодий хлопчина вважає депутатів міської ради, які на власні вуха чули про його коментар щодо «вішання на ялинках», глухими. Нині риторика його заяв змінилася. Він вже не такий войовничий, хоробрий і нахабний, як був на сесії. Тепер він заявляє, що цього він не заявляв, про це не казав, а мав на увазі зовсім інше. Мені це нагадує ситуацію про маленького котика, який нашкодив і гайда у кущі. Я думав, в «Свободі» люди, які відповідають за свої слова. А виходить навпаки.

Від Провінції: якщо розуміти заяву Горкуна буквально (особливо останні два речення), то навіть у нього рідна партія у печінках сидить...
03.04.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter