"Еврей-дурак не стал умнее от соплеменности к Энштейну": черговий сеанс з`ясування стосунків між Одаричем та Радуцьким

Два майстри водити публіку за ніс, Сергій Одарич та Олександр Радуцький, впродовж тривалого часу працювали спільно. Нещодавно розійшлися. І, оскільки добре знають повадки одне одного, по черзі викривають оборудки: Одарич – Радуцького, Радуцький – Одарича.
"Еврей-дурак не стал умнее от соплеменности к Энштейну": черговий сеанс з`ясування стосунків між Одаричем та Радуцьким

2 квітня на своїй сторінці на «Фейсбук» мер Черкас написав таке:

Цікава ж в мене опозиція...
Кілька тижнів Саша Радуцький на всіх перехрестях заявляє, що перейшов в опозицію через моє бажання дозволити будівництво ресторану на території Ювілейного парку. Щоправда, він скромно замовчує дві обставини:
1) йдеться про реконструкцію існуючого старого кафе, яке будувалося при закладенні парку і багато років успішно функціонувало (навіть комуністи розуміли, що у великому парку має бути заклад громадського харчування:));
2) на цій же території він дозволив вести діяльність (і, зокрема, продаж "веселих" напоїв) своєму товаришеві (кафе "Дача").
Але саме цікаве відбулося сьогодні. Палкий захисник парків звернувся листом до департаменту містобудування з проханням погодити будівництво на частині території парку ... паркінгу для автомобілів! Але навіть не для відвідувачів парку, а для клієнтів майбутнього магазину на Можайці!
Я розумію Сашка - йому важко відмовити забудовнику магазину і своєму давньому товаришеві Андрію Бородаю (відомий також забудовою Фонтан-сіті за Драмтеатром).
Але якщо вже вирішив грати роль "принципового захисника парків", то грай її до кінця. Врешті-решт, акторам завжди потрібен режисер - щоб не збиватися з ролі. Заведи собі режисера (в політиці їх називають політ-технологами).

Радуцький із відповіддю не забарився:

Мої друзі скинули мені інформацію щодо розміщення у Сергія Олеговича на стінці ФБ як завжди викривленої інформації.
1) Стосовно реконструкції старого кафе «Явір», то це саме те місце, щодо якого Сергій Олегович наполягав мені підписати договір суперфіцію про забудову території під ресторан, площею 6 тис. м2. Навіть «комуністи» розуміли, що у парках державного значення не повинно бути ресторану такої площі.
2) Щодо кафе «Дача». Підприємець взяв в оренду фундамент під розміщення тимчасового кафе з дерев’яних зрубів, площею 178 м2. Прошу звернути увагу на різницю між розміщенням тимчасового кафе, площею 178 м2 і 6 тис. м2 капітальної забудови території парку під ресторан.
3) До мене звернувся підприємець, який будує торгівельний комплекс на перехресті вул. Пальохи та вул. Дахнівська з пропозицією за свій рахунок зробити вхідну частину в парк 50-річчя зі сторони вул. Пальохи. При цьому він надав мені рішення виконкому - дозвіл на розміщення паркувальних місць з погодженим генеральним планом, підписаним головним архітектором міста. На вхідну частину парку було закладено 50 тис. грн. бюджету і це не остаточна сума. Підприємець хотів допомогти місту та КП «Дирекція Парків», але в черговий раз мене дивують дії Сергія Олеговича. Нагадаю всім, що завдяки підтримці цього підприємця у сквері за Облдержадміністрацією з’явився співочий фонтан, біля якого люди із задоволенням в сезон відпочивають з дітьми, та була відновлена русалонька в парку 50-річчя.
Висновки щодо цієї ситуації нехай кожен зробить сам.

Від Провінції:
По спирту родственность имея,
коньяк не красит вкус портвейну,
еврей-дурак не стал умнее
от соплеменности Эйнштейну.
Игорь Губерман
03.04.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter