Регіональний "осуждамс": Директор бізнес-коледжу Куклін про "притягнуті за вуха" опозиційні протести

Регіональний "осуждамс": Директор бізнес-коледжу Куклін про "притягнуті за вуха" опозиційні протести Як інформують у Черкаській міській організації Партії регіонгів, директор Черкаського державного бізнес-коледжу, депутат Черкаської міської ради від ПР Олег Куклін назвав дії опозиції «мистецтвом маніпулювання людьми».
– Нещодавно Олесь Доній на своїй сторінці у Facebook написав: «В Раді «договорняк»... «Керівники опозиції» свідомо здали київські вибори... На людях – буцімто боролися за вибори у Києві, а на ділі підіграли Партії регіонів у їхніх планах: прийняти рішення про вибори у Києві ЛИШЕ у першому читанні, тобто ОСТАТОЧНОГО РІШЕННЯ НЕМА!!! А тепер через Конституційний Суд регіонали збираються перенести вибори. Здача Києва та інтересів киян!». Власне, Донія важко запідозрити у будь-яких симпатіях до влади, адже він – учасник студентської «Революції на граніті», він – ще той, справжній опозиціонер. Проте дії нинішньої опозиції його все більше розчаровують. І очевидно, що недаремно, – коментує ситуацію Олег Куклін.
Директор коледжу зауважує, що це не перше звинувачення керівництва опозиції у тому, що опозиція здає інтереси своїх виборців. Черкаський опозиціонер Микола Булатецький теж має у запасі багато «приємних епітетів» на адресу керівництва опозиції, які здали його ЦВК. Та ще й прилюдно скрізь обіцяє заплювати усіх незгодних із його думкою.
– Але це було давно, і що таке один округ? А тут – цілу столицю здали! Що треба робити при цьому? Ану? Та правильно! Відволікти увагу? А відволікти її можна, тільки влаштувавши «народне повстання»… – моделює розвиток подій директор коледжу. – Не працює? Люди не виходять? О, тоді можна влаштувати акцію – заблокувати якусь сесію, бажано щоб це було поближче до Києва (тобто, у Черкасах – щоб їхати недалеко), щоб туди не пускали депутатів міської чи обласної ради, журналістів, щоб там було багато міліції і якийсь емоційний народний депутат, який готовий полізти на рожон, розмахуючи посвідченням: «Я маю право тут знаходитися! Я – народний депутат!» Байдуже, що сама акція «притягнута за вуха», а керівники місцевої опозиції не можуть узгодити між собою дії, і кожен тягне ковдру на себе. Головне – ж відволікти увагу! І маніпулювати свідомістю людей: губернатор не хоче звітуватися! Байдуже, що він сказав, що буде! Ми хочемо зараз! А якщо він не зробить це тієї ж миті – у відставку!
Головне – відвернути увагу від свого провалу… А у разі чого – організувати народні протести, – підсумовує Олег Куклін.
29.03.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter