Спостережливі регіонали помітили, як черкаська опозиція підступно бореться за владу, змушуючи людей "мокнути під собою"

Спостережливі регіонали помітили, як черкаська опозиція підступно бореться за владу, змушуючи людей "мокнути під собою"На офіційному сайті Черкаської міської організації Партії регіонів з`явився матеріал «Видимість дії або за що опозиція бореться із владою – як не за владу?"Прізвище автора не вказано, тому можна вважати замітку офіційною позицією міської організації ПР щодо акцій протесту на минулому тижні.
Повністю матеріал можна прочитати тут. Ми ж зробимо спекулятивну річ – вирвемо з тексту три речення, які яскраво демонструють, що Регіони сьогодні можуть бути честю та совістю епохи. А із розумом якось не складається...

1. Справжня мета протестів опозиції - відвернути увагу від власної бездіяльності на благо виборців...(як бездіяльність можна відвернути на благо виборців?)
2. У намаганні створити видимість власної могутності, опозиція зачіпає людей за «живе» гучними гаслами на кшталт «владу-народу» - і виводить людей мокнути під ними у холодну зливу...(під ким або чим мокнуть нещасні люди?)
3. То за що опозиція бореться із владою - як не за владу? (а за що можуть боротися політичні партії?).
27.03.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter