Томенко пропонує Генпрокуратурі зіграти в "Поле чудес": слово з 5 букв, яке "заборонило" пускати журналістів на сесію Черкаської облради

Томенко пропонує Генпрокуратурі зіграти в "Поле чудес": слово з 5 букв, яке "заборонило" пускати журналістів на сесію Черкаської облрадиГолова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся до Генеральної прокуратури та Держкомтелерадіо з проханням з’ясувати причини перешкоджання діяльності засобів масової інформації, які 22 березня цього року не могли потрапити на сесію обласної ради внаслідок перешкоджання з боку працівників правоохоронних органів Черкаської області та інших невідомих осіб.
«Це безпрецедентний випадок, коли невідомі особи разом з правоохоронцями не пускали до приміщення облради не лише місцевих депутатів, а і представників ЗМІ. Це пряме перешкоджання їхній професійній діяльності, адже чинне законодавство не передбачає заборони для журналістів бути присутніми під час сесійного засідання обласної ради», – зауважив Микола Томенко. При цьому, як повідомляють ЗМІ, їх не пустили не лише в зал засідань, а навіть на територію обласного будинку рад.
Голова Комітету з питань свободи слова та інформації просить провести розслідування дій працівників органів правопорядку УМВС України в Черкаській області щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів провідних засобів масової інформації та з’ясувати, що за невідомі особи та на яких підставах вони допомагали правоохоронцям блокувати вхід до Черкаської облради.
27.03.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter