Регіонали та вільні демократи засудили "хамів" з опозиції за зрив сесій

Регіонали та вільні демократи засудили "хамів" з опозиції за зрив сесій «Постраждалі» від «екстремізму опозиції» провладні депутати Черкаської міськради висловлюють незгоду з блокуванням роботи сесій міських рад представниками опозиційних сил. Як інформують у Черкаському МВК, уповноважений представляти депутатську групу «Вільні демократи» Олег Ліходькін, коментуючи події на сесії міської ради 21 березня, заявив, що вважає дії опозиції хамськими.
– Заблокувати роботу сесії Черкаської міської ради, зірвати засідання – ось основна мета мітингу, що відбувся вчора. Хамством і неповагою вважаю дії депутатів Черкаської обласної ради, котрі перешкоджали нашій роботі. Замість того, щоб прийти, висловити свої питання і виступити цивілізовано – так звані «опозиціонери» вирішили діяти зовсім недемократичними методами. Такий брудний піар-хід мав наметі перетворити наше засідання на безлад, на кшталт Верховної Ради.

Секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун зазначив таке:

– Я так розумію, опозиційні сили вирішили влаштувати тиждень зірваних сесій. Почали зі Звенигородки й Умані, далі Черкаси і фінішна пряма – сесія обласної ради. Вважаю, що такі дії далекі від демократичних принципів, які пропагують мітингувальники.

Переконаний, що їхня мета була просто «пошуміти» і не дати працювати іншим. Адже більшість невдоволених навіть прийняття рішень не дочекалась і порозходилась. Зараз опозиція масово почала боротися за владу перед виборами.

А висловлювання представників ВО «Свободи» взагалі неприпустимі. Адже люди, які збираються у владу, лякають вішанням і розправою. Вважаю, що за такі слова слід відповідати.
23.03.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter