У Черкаській міськраді заявляють, що не замовляли "космонавтів" з МВС,які нам`яли боки пікетувальникам вчорашньої сесії міськради

У Черкаській міськраді заявляють, що не замовляли "космонавтів" з МВС,які нам`яли боки пікетувальникам вчорашньої сесії міськрадиЯк інформують у Черкаському МВК, жодних перешкод на шляху мітингувальників, які вчора пікетували сесію Черкаської міськради, влада міста не створювала.

Мерія Черкас не викликала спецпідрозділи міліції, які перебували під стінами обласного Будинку рад, де сьогодні о 10:00 розпочалась сесія міської ради.

Жодного контролю за будівлею облради з боку міста здійснено не було. Міськрада орендує зал засідань облради і не відповідає за охорону цього приміщення.

– Після того, як було заблоковано Будинок рад міські депутати з бульвару Т. Шевченка, 185 перейшли працювати у мерію, що по вулиці Б. Вишневецького, 36. Бажаючі вільно потрапили на засідання сесії. Сюди ми також спецпідрозділів не викликали. Попереджаючи утворення скупчення людей та можливої «давки» – були опущені турнікети, – зазначає керуючий справами Микола Кудрявцев. – Частина черкасців зайшла у мерію у залу засідань, а інша частина залишилась проводити мітинг біля головного входу.
22.03.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter