Тулуб: 2013 року на Черкащині зроблять 5 футбольних полів та 15 спортмайданчиків

Тулуб: 2013 року на Черкащині зроблять 5 футбольних полів та 15 спортмайданчиків Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні на Черкащині у 669 загальноосвітніх навчальних закладах функціонує 752 спортивні майданчики, у тому числі 293 з тренажерним обладнанням та 49 багатофункціональних.
Крім того, лише торік збудовано 49 багатофункціональних спортивних майданчиків та 6 міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Але найголовніше, що ця робота буде продовжена. Тож на 2013 рік заплановано збудувати ще 5 полів та близько 15 майданчиків.
«Ми дійсно бачимо, що з часом, збудовані за радянських часів, дитячі спортивні майданчики руйнуються, – зазначив Сергій Тулуб. – Тому одним із завдань ми визначили оновлення застарілих спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Сподіваємося, це сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя».
Новинкою цього року стане будівництво нових багатофункціональних спортивних майданчиків для ігрових видів спорту зі штучним покриттям, які будуть призначені для гри в баскетбол, волейбол, футбол і теніс.
20.03.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter