Булатецький: "посіпаки Тулуба" вручили постанову про перевірку законності зведення будинку в Черкасах

Булатецький: "посіпаки Тулуба" вручили постанову про перевірку законності зведення будинку в ЧеркасахЯк повідомив сьогодні на своїй сторінці в «Фейсбуці» Микола Булатецький, представники правоохоронних органів почали офіційну перевірку законності придбання його будинку у провулку Дачному в Черкасах. Пряма мова:
«Чергова дія посіпак губернатора Тулуба сьогодні вже дістала мене й мою сім'ю. Група чиновників під керівництвом представника прокуратури на публічну вимогу Тулуба, яку він озвучив на прес-конференції, приїхала вручити постанову про перевірку законності мого сімейного помешкання на провулку Дачному, що на Казбеті. Постанову вручали у присутності журналістів "Газети по-українськи". Самі ж перевіряючі повідомили про те, що у них є вся інформація, коли і хто купував будинок, усе вже зібрано на вимогу Тулуба. Поки що вимагають надати оригінали всіх документів. Пред'явили претензії, на якій підставі без дозволу археологів та земельної інспекції ми побудували сходи для людей. Гори сміття, якими завалені сусідні схили (за 50 метрів від нашого помешкання), нікого не зацікавили.
Така діяльність цього донецького варвара мене вже дістала. Думаю, діяльність дістала не тільки мене, а й багатьох черкащан. Дехто від такої діяльності і на той свій пішов, багато хто втратив бізнес, роботу, дехто мандати народних депутатів... Мєнти, прокурори, слуги Тулуба діють так, ніби ми їхні раби.
Сьогодні зібрав сімейну раду, запросив друзів. Радилися як боротися з бандою. Вирішили, що остання публічна заява Тулуба в мою адресу "з чим прийшли від того і загинете" є прямою погрозою. Тому від імені моєї команди хочу заявити: це не ми прийшли до нього з мечем, це він прийшов до нас...»
19.03.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter