Тулуб: Спецмито на імпортні авто оживить національне автомобілебудування

Тулуб: Спецмито на імпортні авто оживить національне автомобілебудування 14 березня опубліковано рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів.
На думку голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, уведення спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів – це реальний крок у підтримці вітчизняного автомобілебудування. Як інформуюьть у Черкаській ОДА, на цьому він наголосив, спілкуючись із журналістами.
«Ми неодноразово зверталися до Уряду, різноманітних міністерств із пропозиціями, проводили наради з фахівцями – представниками цих підприємств», - прокоментував голова ОДА.
Сергій Борисович висловив сподівання, що уведення спеціальних заходів дасть можливість покращити фінансовий стан виробництва автомобілів. Зокрема, і на Черкащині.
«Якщо говорити про Черкащину, то конкретні результати цієї домовленості, в першу чергу, має відчути на собі автомобільна компанія «Богдан». Підвищиться завантаженість заводу, а це – нові робочі місця, позитивна динаміка економіки як регіону, так і держави в цілому», - наголосив очільник області.
Нагадаємо, що у рамках реалізації Державної програми активізації економіки прогнозується зростання машинобудування в найближчі два роки на 10%.
19.03.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter