Тулуб обіцяє ось-ось прозвітувати про те, як 26-й губернатор країни вивів Черкащину на 3-те місце в Україні "за результатами діяльності"

Тулуб обіцяє ось-ось прозвітувати про те, як 26-й губернатор країни вивів Черкащину на 3-те місце в Україні "за результатами діяльності" Відповідаючи на запитання журналістів щодо звинувачень деяких політичних сил стосовно уникнення владою звіту перед громадою голова облдержадміністрації наголосив: «У нас є комплексна програма дій, яку ми поетапно виконуємо, тому щоразу в нас є про що говорити. Проте ми об’єктивні, ми сприймаємо конструктивну критику, не соромимося визнавати помилки і працювати над їх усуненням. Нам немає чого приховувати.
Чого вартий лише один показник – за результатами діяльності у 2012 році Черкаська область посіла 3 місце серед регіонів України. А ще три роки тому посідала восьме.
Звичайно, я звітуватиму, як це і передбачено законом, але в набагато ширшому форматі ніж пропонують наші опоненти. Адже наша робота – це не досягнення однієї особи, а результат спільних дій цілої команди, всіх громадян, які проживають на території Черкащини.
Звіт роботи обласної державної адміністрації вже незабаром ви зможете побачити на офіційному сайті ОДА, у газетах та телебаченні.
Але найголовніше, що він буде передбачати не лише звітування на сторінках ЗМІ, а й спілкування з людьми, громадою. Буде організовано телефонну лінію, зателефонувавши на яку кожен черкащанин зможе висловити свої зауваження та пропозиції.
Ми обов’язково проведемо збори, де будуть присутні голови сільських рад, райрад, райдержадміністрацій, міст районного, обласного підпорядкування. І, звичайно, обговоримо результати нашої роботи на сесії обласної ради, на якій будуть присутні представники різних кіл громадськості Черкащини.
Переконаний, широке обговорення досягнень і проблем дасть змогу зробити ефективнішою нашу роботу та скоригувати напрямок наших дій».
прес-служба Черкаської ОДА
18.03.2013 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter