Украерорух: "Гелікоптерний майданчик Канів" у селі Пекарі є об’єктом державної власності

Вертодром "Гелікоптерний майданчик Канів" у селі Пекарі є об’єктом державної власності та знаходиться на балансі підприємства. Про це повідомила пресс-служба державного підприємства обслуговування повітряного руху України "Украерорух". Згідно з інформацією, 1 березня 2013 року вертодром почав свою операційну діяльність.
"Вертодром має посадковий майданчик, руліжні доріжки, 10 гелікоптерних стоянок та термінал з пропускною спроможністю обслуговування до 50 пасажирів на годину", - розповіли у прес-службі.
"На вертодромі організовано орган польотно-інформаційного обслуговування, який надає відповідні послуги за попереднім запитом за 2 доби", - сказано у повідомленні.
"Ставки зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів передбачені наказом Мінтрансу від 06.07.1999 № 352 (дод. 20)", - додали в "Украерорусі".
Як відомо, у суботу депутата "Батьківщини" Олександра Бригинця разом з іншими депутатами - Миколою Княжицьким і Миколою Томенком - охорона вертолітного майданчика не пустила на його територію, мотивуючи тим, що це - приватна власність.
Українська правда
11.03.2013 20:49
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter