"Трісковий скандал": КП "Черкаситеплокомуненерго" спростовує звинувачення "правдоруба" Радуцького

"Трісковий скандал": КП "Черкаситеплокомуненерго" спростовує звинувачення "правдоруба" Радуцького Як ми вже повідомляли, на минудій сесії міської ради Радуцький зупинився на «махінаціях» на КП «Черкаситеплокомуненерго».
Як повідомляють у Черкаському прес-клубі, на КП «Черкаситеплокомуненерго» спростовують дану інформацію.

Для першої котельні на біопаливі, відкритої у Черкасах, КП «Черкаситеплокомуненерго» нині купує тріску по ціні навіть нижчій, ніж 2 роки тому
- Сьогодні тріску для котельні, що постачає тепло на Черкаську обласну лікарню, обласний онкодиспансер та прилеглі будинки, підприємство закуповує по найбільш прийнятній ціні, - стверджує заступник директора із загальних питань КП «Черкаситеплокомуненерго» Сергій Розумець. – Крім того, для підприємств-постачальників тріски введено обов’язкові вимоги стосовно якості деревини (щільності, вмісту вологи та розміру), а також – наявності сертифікату відповідності, що це підтверджує.
Як відомо, питання обґрунтованості ціни на тріску для біо-котельні постало на останній сесії Черкаської міської ради.
Проте, керівництво підприємства стверджує, що сьогоднішні умови постачання тріски для котельні - це єдиний економічно виправданий варіант – і на підтвердження наводить хронологію роботи зі всіма постачальниками.
У результаті проведеного тендеру на постачання тріски для котельні переможцем став підприємець Прилепський, що у жовтні-грудні 2011 р. поставив 1520 тонн тріски – по ціні 470 грн. за тонну (а не по 430, як зараз). А із 1 січня 2012 року колишній директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась підписав додаткову угоду, за якою ціна тріски зросла ще на 10% - і з січня по квітень 2012 року підприємець Прилепський поставив 2745 тонн тріски за ціною вже 517 грн. за тонну.
На наступний (2012-2013 рр.) опалювальний сезон - було проведено тендер, у результаті якого угоди на постачання тріски було укладено із двома компаніями: ЗАТ «АТП-2361» (що до 18 листопада 2012 р. постачала тріску за ціною 337 грн., поставивши загалом 500 тонн тріски), та із ПП «АПК-центр» (що за ціною 338 грн. протягом жовтня –листопада 2012 р. поставила 372 тонни тріски).
Далі ПП «АПК-центр» виставило пропозицію стосовно постачання тріски за новою ціною - 430 грн. – однак, без змін у якості. Разом з тим, ЗАТ «АТП-2361» за ті ж самі 430 грн. запропонувало постачати тріску більшої щільності твердих листяних порід дерев, які при згоранні забезпечують більшу тепловіддачу. Відтак, із підприємством було укладено угоду, за якою ЗАТ «АТП-2361» поставило 1186 тонн тріски нової якості та за новою ціною. На тих же умовах, із початку 2013 року було укладено угоду і з ТОВ «Інекосорб-Черкаси», яке поставило 324 тонни тріски.
Крім того, за словами заступника директора із загальних питань КП «Черкаситеплокомуненерго» Сергія Розумця, сьогодні підприємство жорстко обмежує постачальників суворими вимогами стосовно якості деревини – раніше угоди із ними не передбачали ніяких якісних характеристик тріски – тож підприємство не могло виставляти жодних претензій стосовно її якості.
04.03.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter