Новини від "правдоруба Радуцького": як "принциповий" Карась не схотів бути учасником "корупційних схем"

Директор КП “Дирекція парків” Олександр Радуцький продовжує гамселити по вчорашньому патрону Одаричу. Цього разу він на сесії міської ради Радуцький зупинився на «махінаціях» на КП «Черкаситеплокомуненерго». Повний текст його виступу наводить «Про все».

Сергію Олеговичу, в одному зі своїх виступів ви говорили, що водили мене за руку, коли призначили директором комунального підприємства “Дирекція парків”. Насправді, Ви водили не за руку, а за ніс мене та черкасців, прикриваючись розмовами про добрі справи, про відродженя парків та скверів міста. При цьому Ви виношували думки, яким чином їх можна збудувати. У сесійні залі щонайменше половина людей колишньої Вашої команди, яка підтвердить, як Ви протягом багатьох місяців переконували мене поставити підпис з приватною структурою у договорі суперфіцію* про забудову землі у парку 50-річчя під ресторан, площею 6 тис. кв. м. Ви б краще контролювали дію представників свого найближчого оточення, які беруть участь у брудних корупційних схемах. Прикладом такої схеми є ситуація на КП “Черкаситеплокомуненерго”.
Я був дуже здивований, коли дізнався, що звільнився з посади директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась не без участі мера міста. Але факти, які я наведу нижче, роз’яснять усім правду. Я зрозумів, що Карась не хоче бути учасником корупційних схем, які почали пропонувати йому. Ось одна з таких схем.
У 2011 році було запущено котел, який постачає тепло на Обласну лікарню, Обласну онкологічну лікарню та прилеглі будинки. Цей котел працює за рахунок деревинної тріски, яку КП “Черкаситеплокомуненерго” закуповувало згідно з укладеним договором з ПП “АПК-ЦЕНТР”. Згідно з цим договором у жовтні вартість тріски становила 337 грн. за тонну. Потреба на місяць матеріалів становила близько 450 тонн.
На початку листопада 2012 року на посаду директора КП Черкаситеплокомуненерго” прийшов Юрій Чернецький. Із цього моменту з підприємством налагодилася співпраця із ЗАТ “АТП-2361″, яке поставляло деревинну тріску по ціні 430 грн. Тоді за місяць фірма постачала близько 800 тонн, а ПП “АПК-ЦЕНТР” ціна тріски якого була на 100 грн. дешевше, зробила доставку лише 15 тонн за місяць.
У період із грудня по січень ПП “АПК-ЦЕНТР” призупинило свою діяльність, оскільки весь обсяг роботи на себе взяло ЗАТ “АТП-2361″. Нагадаю, ціна деревинної тріски – 430 грн. за тонну.
26 грудня минулого року ПП “АПК-ЦЕНТР” звернулося до керівництва КП “Черкаситеплокомуненерго”, проте вже із метою продовжити договір із підприємством для доставки деревинної тріски по ціні 337 грн. за тонну, як було раніше. Однак фірма отримала відмову від Юрія Чернецького.
16 січня поточного року укладено договір між КП “Черкаситеплокомуненерго” та ТОВ “Інекосорб – Черкаси”, ціна деревинної тріски якого, на здивування, – 430 грн. за тонну. Вчора, 27 лютого журналісти ТРК “Рось” у новинах оприлюднили інформацію про те, що власником цієї фірми є близький родич міського голови.
Було прораховано, що у період із листопада минулого року до лютого поточного року громаді нанесено збитки за рахунок різниці у ціні за 1 тонну деревини у сумі не менше 360 тис. грн.
Звертаюся до депутатів міськради із проханням підтримати мій депутатський запит і передати його до обласної Прокуратури стосовно перевірки завданих збитків КП “Черкаситеплокомуненерго” завдяки діям його директора Юрія Чернецького.
*Примітка:
Із 34 депутатів присутніх на сесії міської ради підтримали запит Олександра Радуцького 24 його колеги. Не підтримали – лише представники фракції Вільних демократів.
28.02.2013 20:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter