У Черкаському МВК повідомляють, що Котькалов вже три роки, як не директор "Черкасимедтрансу"

У Черкаському МВК повідомляють, що Котькалов вже три роки, як не директор "Черкасимедтрансу"У Черкаському МВК прокоментували інформацію видання «Наші Гроші» про те, що приватна фірма директора КП «Черкасимедтранс» Котькалова "А-Тур" виграла тендер на перевезення медиків. У МВК дану інформацію вважають недостовірною.
Олександр Котькалов звільнений з посади директора комунального підприємства «Черкасимедтранс» у 2010 році. А саме підприємство перебуває у стадії ліквідації.
Тендер на послуги з медичного перевезення проводився у відповідності до усіх вимог чинного законодавства. Зокрема в тендері брали участь три представники: ФОП Колеснік, ПП «А-тур» та ПП Хамаза. Кожен лікувальний заклад виставлявся як окремий лот. Участь у тендері на всі лоти брали ці три учасники. Різниця між найвищою і найнижчою ціною подекуди складала 40-50% . Тендер проводився на три роки – до 2016 року. Відповідно до його результатів і були укладені угоди з переможцями.
За словами директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, винесення на ринок послуги з перевезення у лікувальних закладах зручно керівникам лікарень і поліклінік.
— Вони займатимуться лікуванням і організацією роботи закладу, а не перейматимуться питанням, де взяти пальне, як відремонтувати автомобіль, ким замінити водія, котрий захворів. Усіма цими питаннями опікуватиметься надавач послуг – переможець тендеру. Якщо ж він не виконуватиме умов договору, ми матимемо усі важелі впливу, щоб розірвати угоду, — зазначив Олег Стадник.
26.02.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter