"Цукровий король" Бобов пропонує перепрофілювати цукрозаводи на виробництво біопалива

"Цукровий король" Бобов пропонує перепрофілювати цукрозаводи на виробництво біопаливаЯк написав на своїй сторінці в Фейсбуці народний депутат України Геннадій Бобов, «в Комітеті провели робочу нараду щодо вирішення ситуації в цукровій галузі. Були присутні майже всі великі виробники, представник «Укрцукру», депутати. Ситуація, кажучи м’яко, нелегка. Сьогодні на ринку близько 1 мільйона надлишкового цукру, який Україна не здатна експортувати. Це означає, що в наступних сезонах приблизно 30 заводів не почнуть свою роботу, а біля 15-20 вже ніколи більше не запустяться. Тобто близько 50 000 людей втратять роботу. Потрібно, щоб держава втрутилася.
По-перше, держава може знизити напругу на ринку, закупивши цукор у виробників по мінімальній ціні – виробники домовилися, що кожен з них готовий продати 10% від виробленого.
По-друге, потрібно перепрофілювати частину цукрових заводів під виробництво біопалива. Сьогодні це світовий тренд, який можна з успіхом використати в Україні. Переобладнання можливе максимум за 12 місяців. В результаті збережемо цукрову галузь, знизимо залежність від імпортного пального і покращимо торговельний баланс України».
22.02.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter