Тулуб вважає, що такого комунікатора, як він, нехай ще пошукають

Тулуб вважає, що такого комунікатора, як він, нехай ще пошукаютьГолова Черкаської ОДА категорично відкидає звинувачення опозиції в недостатньому спілкуванні з людьми. Про це він заявив в інтерв`ю , розміщеному на сайті Черкаської ОДА.

— Cергію Борисовичу, днями опоненти влади не знайшли вагоміших приводів для критики, як звинуватити вас у недостатньому спілкуванні з народом. Як сприймаєте такі закиди?

— Критика – основна тактика опозиції. Одні працюють, щось створюють і, природно, інколи помиляються. А є ті, хто живе з того, що… лише критикує. Кажуть, недостатньо спілкуюся з народом? Тоді як вони назвуть усіх тих людей, з якими я зустрічаюся щодня. А це десятки нарад і робочих поїздок, прийоми громадян на місцях із безлічі питань… А згадайте багаточисельні зустрічі з мешканцями Черкас, які ми проводили ще зовсім недавно. Я переконаний, конструктивна критика допомагає не зупинятися на шляху відбудови. Але маю за правило чути її з перших уст. Саме тому і намагаюся багато спілкуватися з людьми...
Повністю інтерв`ю можна прочитати тут.
20.02.2013 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter