"Какой наглый клевета...": У Черкаському МВК піддають сумніву достовірність рейтингу Центру Політичних Студій та Аналітики

"Какой наглый клевета...": У Черкаському МВК піддають сумніву достовірність рейтингу Центру Політичних Студій та АналітикиУ Черкаському МВК заперечують інформацію Центру Політичних Студій та Аналітики, поширену в оприлюдненому рейтингу найзакритіших та найвідкритіших обласних державних адміністрацій та міських рад обласних центрів. За інформацією Черкаського МВК,
на всі 12 інформаційних запитів, які отримала Черкаська міська рада від Центру як юридичної особи та її представників – фізичних осіб, були підготовлені та надіслані відповіді на електронну та поштову адреси. Про що свідчать паперові та електронні копії усіх направлених документів, на кожному з яких зафіксована дата відправки.
Як наголошують у МВК, під час розмови з представником Центру Політичних Студій та Аналітики Дар’єю Слизьконіс, жодних конкретних аргументів щодо достовірності викладеної у рейтингу інформації не було надано. На запитання щодо тих документів, на які начебто Черкаська міська рада не надала відповіді, також жодної конкретики так і не прозвучало.
Начальник відділу документообігу Черкаської міської ради Наталія Веретільник повідомила, що впродовж минулого року від вищевказаного Центру було отримано сім інформаційних запитів. На кожен з них підготовлено та надіслано відповіді, як на електронні, так і на поштову скриньки.
Після оприлюднення їх рейтингу і спілкування з представниками Центру, цього тижня Черкаська міська рада повторно направила копії усіх документів, які торік отримала від них, для звірки даних.
Радше за все, припускають у виконкомі, фахівці Центру Політичних Студій та Аналітики похапцем готували свій рейтинг щодо діяльності Черкаської міської ради. Адже навіть не промоніторили належним чином надіслану їм пошту.
12.02.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter