Освітянські "генерали" Черкащини кволо відреагували на "інформаційну диверсію" ТСН в Коритні

Черкаська ОДА здійснила спробу відреагувати на «інформаційну диверсію» ТСН в селі Коритня Монастирищенського району. Освітянські генерали намагалися зберегти пристойну мармизу при поганій грі. Вийшло не дуже переконливо…
Освітянські "генерали" Черкащини кволо відреагували на "інформаційну диверсію" ТСН в Коритні Освітянські "генерали" Черкащини кволо відреагували на "інформаційну диверсію" ТСН в Коритні За інформацією з прес-служби Черкаської ОДА, вчора, 17 січня, в прес-центрі облдержадміністрації відбулась прес-конференція на тему «Забезпечення прав дитини на освіту на Черкащині».
Освітяни висловили свою точку зору щодо висвітлення на «ТСН» інформації про Коритнянську школу Монастирищенського району.
– Освіта Черкащини була прикладом для інших регіонів в усі часи. Її вихідцями є відомі всій Україні педагоги Олександр Захаренко та Казимир Заремба та багато інших представників цієї важливої професії. В області багато робиться задля подальшого розвитку цієї галузі. Тому ми боляче сприйняли ці телепрограми, – відзначила голова обкому профспілки працівників освіти і науки Федерації профспілок Черкащини Ольга Жалдак.
Вона не приховувала, що сфера освіти не позбавлена й проблемних питань, але над їх вирішенням працюють і освітяни, і батьківські комітети, і обласна та місцева влада. Скажімо, обком профспілки, очолюваний нею, неодноразово порушував питання підвищення заробітних плат, які, до речі, втім, минулого року кілька разів підвищувалися. Діє й обласна програма «Вчитель». За підтримки обласного та місцевих бюджетів, зокрема, вирішується питання надання житла для педагогів. І цей досвід є одним із найуспішніших в Україні.
Звісно, присутні проблеми матеріального забезпечення, як і в цілому по державі. Але якість сільської освіти в цілому не поступається міській. А випускники сільських шкіл Черкащини успішно поступають до вищих навчальних закладів та не менш успішно там навчаються.
Фактично усі навчальні заклади Черкащини мають комп’ютерне забезпечення та доступ до Інтернету, а шкільні бібліотеки – підручники.
Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Шарапа підтвердив, що усі підручники, які централізовано надходять в область, своєчасно розповсюджуються в усі регіони Черкащини.
Він та його колеги закликали журналістів до подальшої активної та об’єктивної співпраці.
– Школи Черкащини відкриті для ЗМІ та громадськості, – наголошували освітяни. Успіху в навчально-виховному процесі можна досягнути лише спільними зусиллями педагогів, батьків та громадськості і лише на позитивних прикладах.
18.01.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter