"Азот" про інцидент з ТВі:будь-яка діяльність на території підприємства регламентується через вибухонебезпечність

"Азот" про інцидент з ТВі:будь-яка діяльність на території підприємства регламентується через вибухонебезпечність На черкаському ПАТ “Азот» прокоментували інцидент між охороною підприємства та знімальною групою ТВі. Нижче – повідомлення прес-центру ПАТ «Азот».
До ПАТ «Азот» у п’ятницю 1 лютого, о 17.45 на електронну пошту канцелярії надійшло звернення від програми «Знак оклику» телеканалу ТВІ щодо організації інтерв’ю із Почесним Президентом ПАТ Азот Валентиною Жуковською. Хочемо акцентувати увагу, що робочий день у п’ятницю завершується о 16годині 30 хвилин. Відповідно, лист був прочитаний і переданий адресату лише у понеділок 4 лютого.
Саме тому, рішення про проведення інтерв’ю станом на 4 лютого прийнято не було. У понеділок, 04.02.13 журналісти телеканалу ТВІ, без будь-якого попереднього узгодження, намагалися провести відеозйомку на території підприємства.
Як відомо ПАТ «Азот» є режимним об’єктом, будь – яка діяльність на його території та прилеглих до неї ділянках обмежена і суворо регламентується. Це пов’язано, насамперед, з вибухонебезпечним характером виробництва.
Про неможливість здійснення відео зйомки на території підприємства представники журналістської групи були попереджені працівниками охоронної організації, яка здійснює охорону ПАТ «Азот» на контрактній основі. При цьому працівники охоронної організації НЕОДНОРАЗОВО звертали увагу журналістів про неприпустимість подібних дій.
ПАТ «Азот» не розуміє та відкидає необґрунтовані закиди про упередженість та навмисне перешкоджання роботі творчого колективу. Переконані, що результати прокурорської перевірки підтвердять очевидну абсурдність подібних тверджень.
Хочу наголосити, що ПАТ «Азот» відкрите до співпраці із представниками ЗМІ, але за умови виконання всіх необхідних комунікаційних процедур.
08.02.2013 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter