Центр Політичних Студій та Аналітики: Міська рада Черкас - найзакритіший орган місцевого самоврядування в Україні

Центр Політичних Студій та Аналітики публікує річний рейтинг найзакритіших та найвідкритіших обласних державних адміністрацій та міських рад обласних центрів.
При формуванні річного рейтингу прозорості та відкритості органів місцевої влади та місцевого самоврядування враховувались 13 хвиль запитів, надісланих до 25 ОДА та 25 міських рад обласних центрів щомісяця протягом 2012 року. Таким чином рейтинг показує, які органи влади постійно дотримувались норм Закону про Доступ, які - періодично порушували, та які більше порушували, ніж виконували Закон. Отже, серед номінантів найбільших порушників у 2012 році опинились:
«Таємна бюрократія» за блокування доступу до публічної інформації
І місце Чернівецька обласна державна адміністрація (2,38) - проігнорувала 6 (половину) з 13 інформаційних запитів, а це майже половина!
ІІ місце Рада міністрів Автономної Республіки Крим (2,46) - 4 (третину) рази запити взагалі були проігноровані, і лише 1 раз відповідь на запити була надана без порушень.
ІІІ місце Чернігівська обласна державна адміністрація (2,85) - 5 (майже половину) разів не було надано відповіді на запити, однак більшою мірою на початку року. Решта відповідей з незначними порушеннями.

І місце Миколаївська міська рада (1,97) - так само як і у випадку з Чернівецькою ОДА було проігноровано 6 (половину) запитів.
ІІ місце Черкаська міська рада (2,41) - на 5 (майже половину) інформаційних запитів відповіді так і не прийшли.
ІІІ місце розділили Тернопільська та Дніпропетровська міські ради (2,81) - в обох випадках відповіді не були надані на 4 (третину) інформаційних запити.
Повністю звіт можна прочитати тут.
Центр Політичних Студій та Аналітики: Міська рада Черкас - найзакритіший орган місцевого самоврядування в Україні
Знову двійка, Олеговичу?

Від Провінції: днями на офіційному сайті Черкаської міськради було оприлюднено переклад інтерв`ю Одарича «іноземному» (так на сайті) журналу "Перспектива". Уривок з матеріалу:

- Що заважає керувати містом?

– Одна з найбільших проблем, яка існує на місцевому на всеукраїнському рівні – це корупція. Сьогодні моя команда робить значні зусилля, щоб подолати це явище, зробити всі процеси в країні більш прозорими, зробити більш доступними адміністративні послуги.
07.02.2013 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:45 08.02.2013 victor:
Кудрявцеву: це не стаття, а новина. ГО Центр Політичних Студій та Аналітики (ЦПСА) працює в Україні 8 років, про методи дослідження можна сперечатись. Однак усі ОДА та МВК були в рівних умовах. І тільки Ваша мерія не відповідала на інформаційні запити. Може варто,пане Кудрявцев, більше уваги приділяти безпосередньому виконанню службових обов`язків, зокрема, наданню відповідей на інформзапити, ніж написанню пустих за змістом коментарів у робочий час?
11:05 08.02.2013 Mikola-Kudryavcev:
"Ретельне" дослідження від "серйозної" організації народило "потужну" статтю )
Facepalm...