Тулуб звернувся до підлеглих зі словами "прабатьківської вічної моралі"

Тулуб звернувся до підлеглих зі словами "прабатьківської вічної моралі"Під час засідання колегії Черкаської ОДА Сергій Тулуб сердечно звернувся до підлеглих з «прабатьківською вічною мораллю» (дякуємо за фразу М.М. Калініченко).
«Забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни в державі та регіонах – пряма вимога Президента України Віктора Федоровича Януковича та Уряду. Тому нині перед нами стоїть серйозне завдання: необхідно забезпечити законне, цільове та ефективне використання бюджетних коштів, збереження державного і комунального майна. Особливо важливо це зробити в умовах обмеженості бюджетних ресурсів, коли на розпорядників бюджетів усіх рівнів покладається обов’язок підвищення рівня життя кожного громадянина і стабільного зростання добробуту суспільства в цілому.
Прикро приголомшує той факт, що найчастіше спритні шахраї намагаються вкрасти в інвалідів, дітей-сиріт, пенсіонерів. Тобто у тих, хто не може захистити себе сам.
Ще гірший той факт, що дехто з керівників сприймає державну власність як свою: вони можуть собі дозволити здавати в оренду нерухомість та інші матеріальні ресурси, що належать державі, за заниженими розцінками, а то й безоплатно (за так званою «домовленістю»).
Підтвердженням цьому є результати проведених упродовж минулого року ревізій. Практично на кожному перевіреному об’єкті виявляються порушення фінансово-бюджетної дисципліни, а це прямі збитки для держави.
Переконаний: проблема полягає у низькому рівні виконавської дисципліни та відсутності налагодженого внутрішнього контролю з боку керівників підприємств, установ і організацій.
Тому лише вимогливість, принциповість і ефективність управління державними коштами повинні стати ключовими поняттями у роботі», – цитують Тулуба в прес-службі ОДА.
30.01.2013 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter