Одарич: У власника котловану за драмтеатром немає коштів на будівництво ТРЦ

Одарич: У власника котловану за драмтеатром немає коштів на будівництво ТРЦНа сьогоднішній день власники земельної ділянки за Черкаським драмтеатром (раніше це називалося Театральним сквером) не мають змоги вести тут будівницвто. Про це сьогодні на брифінгу заявив мер Черкас Сергій Одарич.
- Я спілкувався з власником, - сказав Одарич. - Вони шукають покупця на землю, бо власних коштів на будівництво у них немає. Не виключаю, що місто викупить у них цю землю за прийнятну ціну.
На думку мера, мова може йти про 2-3 млн. грн. Однак власники хочуть отримати за неї 1,5 - 2 млн. доларів.
Як ми вже повідомляли, в травні 2008 року керівництво черкаського ПП"Бізнес-Гранд" повідомило про намір збудувати на території Театрального скверу розважальний "Фонта-Сіті-Центр".
– У будівництві цього культурно-розважального центру ми бачимо такі соціальні вигоди – створення унікального дитячого розважального центру, створення культурної зони проведення дозвілля, організація понад 1000-і робочих місць і щорічні відрахування у бюджети різних рівнів до 1 млн. грн., – розповідала в травні 2008-го комерційний директор ПП „Бізнес-Гранд” Алла Колодич.
Минуло понад три роки. Той, хто «продавив» через міськраду відведення землі - директор ПП «Бізнес-гранд» Андрій Бородай - нагадує носильника валізи без ручки: й нести важко, й кинути шкода. Знайти покупців на котлован – нема дурних. Будувати самому – нема грошей . Обіцяли «унікальний дитячий розважальний центр»– зробили яму без перспектив.
28.01.2013 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:39 28.01.2013 Shine:
навіщо тепер той центр як Любаву вже скоро здадуть
хай тепер зариють яму і посадять дерева назад