Одарич заявляє, що гендиректор "Азоту" Скляров - не "в темі" по тролейбусам "тьоті Валі"

Одарич заявляє, що гендиректор "Азоту" Скляров - не "в темі" по тролейбусам "тьоті Валі"Мер Черкас С. Одарич вважає дивним, що гендиректор ПАТ «Азот» Віталій Скляров не в курсі планів власників підприємства. Таким чином він відреагував на заяву Склярова щодо того, що міська влада і досі не виробила юридичні механізми передачі 15 тролейбусів, придбаних «Азотом» для Черкас, у власність міста.
За словами Одарича, 11 серпня 2012 року він направив офіційний лист почесному президенту «Азоту» Валентині Жуковській, в якому була запропонована схема оновлення тролейбусного парку міста.
- Ми запропонували «Азоту» створити спільне ТОВ з мінімальною участю міста, - розповів Одарич. – Підприємство купляє тролейбуси, які стають власністю новоствореного ТОВ. Потім завод передає місту корпоративні права в цьому підприємстві. Таким чином Черкаси б компенсували «Азоту» вартість транспорту.
Як зазначив Одарич, 10 вересня він зустрічався із власником «Азоту» Дмитром Фірташем. Під час зустрічі, розповів Одарич, йшлося про розширення співпрацю міста й підприємства: про придбання автобусів. Відповідний лист до Фірташа у мера теж є.
- Повторюю – усі юридичні нюанси нашої співпраці з «Азотом» були офіційно сформульовані 11 серпня, - заявив Одарич. – Але дотепер «Азот» ніяк не відреагував на пропозиції.
Читайте також Собака на сене.
28.01.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter