Одарич хоче розпоряджатися прибутком комунальних підприємств Черкас

Одарич хоче розпоряджатися прибутком комунальних підприємств ЧеркасУ 2013 році всі комунальні підприємства Черкас пройдуть через процедуру звітів перед територіальною громадою міста. Про це сьогодні на брифінгу повідомив Сергій Одарич. На його думку, власник цих підприємств, місцева громада повинна знати, як витрачаються його кошти й що за ці гроші робиться. Крім того, на думку Одарича, якщо у комунальних підприємств прибуток, то вирішувати його долю повинні не директори підприємств, а міська рада.
- Міська рада, як представник громади міста, має право визначати, як витрачати прибуток підприємства, якщо він є, - вважає мер Черкас. – До сьогоднішнього дня директори черкаських КП розпоряджалися долею прибутку самостійно.У кращому разі, міську раду ставили до відома, що гроші витратитилися на такі-то цілі. Який би не був директор, все одно частина прибутку банально проїдається...
На думку мера, в ідеалі після звітів комунальних підприємств громада повинна вирішувати, чи потрібні такі підприємтва взагалі.
28.01.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter