Більда: програма розвитку Черкас на 2013 рік "потягнула" на 170 млн. грн.

Більда: програма розвитку Черкас на 2013 рік "потягнула" на 170 млн. грн.Прес-служба Черкаського МВК наводить коментар депутата від групи вільних демократів Андрія Більди з приводу Програми соціально-економічного і культурного розвитку Черкас на 2013 рік, ухваленої на вчорішній сесії міської ради.
– Програма є компромісною. Оскільки пропозиції, котрі були подані депутатами і департаментами, потребували більше мільярда гривень. Хоча реальний бюджет розвитку має не перевищувати 170 мільйонів гривень за прогнозними показниками. Тому фактично врахована п’ята частина пропозицій.
Програму розглядали департаменти, виконавчий комітет, депутатські комісії і групи. У затвердженому документі є спільні пропозиції, де враховані інтереси громади, позиції, які спрямовані на розвиток міста.
Адже при висуненні пропозицій депутати керувались «наказами виборців» і частина програми сформована саме за депутатськими зверненнями від громадян.
Уперше, на мою думку, революційним є передбачення десяти мільйонів гривень на капітальний ремонт тротуарів. Це те, чого місто дуже потребує. Також затвердження пунктів щодо капітального ремонту доріг, реконструкції, будівництва нових дитячих і спортивних майданчиків у місті.
25.01.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter