"Акула мікроХфону" - Тулубу: Є частина черкащан, які неналежним чином оцінюють ваші прагнення робити конкретні справи

"Акула мікроХфону" - Тулубу: Є частина черкащан, які неналежним чином оцінюють ваші прагнення робити конкретні справи  Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб зустрівся з журналістами для передноворічного інтерв`ю. Повністю прочитати його можна тут. Особливої уваги заслуговує відповідь губернатора на принципове запитання «акули мікроХфону»:
— На посаді голови черкаської облдержадміністрації Ви зробили дуже багато. Але є частина людей, черкащан, які неналежним чином оцінюють прагнення вашої команди робити конкретні справи. Що ви думаєте з цього приводу?
— В суспільстві завжди є різноманіття думок. Здавна кажуть: немає конкуренції — не буде й прогресу. Зараз одні люди працюють, щось створюють і, природно, інколи помиляються. Але є люди, які живуть з того, що… лише критикують. Головне, аби критика не ставала професією, а була справді конструктивною. За будь-якої влади були незадоволені. Зараз, озброївшись темою критики влади, дехто хоче популяризувати своє ім’я. Я вдячний усім черкащанам, хто плідно працює. Дякую й тим, хто нас лає.
Адже ми до цього ставилися з розумінням. Критика допомагає не зупинятися на шляху відбудови...
29.12.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:41 29.12.2012 CompyT:
Тулуб популяризує не лише своє ім’я, але й обличчя. В ОДА усі стіни заліплені його портретами. Проте, не зважаючи на пізнаваність, чисельність прихильників (навіть у власній команді),стрімко наближається до нулю.
Коли влада щось дієве вчинить, люди помітять і оцінять, а поки лишається тішитись самонавіюванням та солодкими речами безсоромних підлабузників.