Тулуб розповів сумну історію про 24 мільйони гривень , які не потрібні "безвідповідальним" черкаським мерам

Тулуб розповів сумну історію про 24 мільйони гривень , які не потрібні "безвідповідальним" черкаським мерамЯк повідомляють у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб висловив здивування через те, що досі 24 млн. грн., які надійшли з Державного бюджету на ремонт доріг, залишилися невикористаними.
«Цього року вперше на пропозицію місцевих органів самоврядування ми зробили наступним чином: віддали кошти на ремонт доріг на місця, а вони натомість повинні були самі організувати підготовку документації, найняти підрядників, зробити, проконтролювати та нести відповідальність за якість виконаного ремонту доріг. Адже на місцевому рівні краще видно, де потрібен ремонт у першу чергу. Гроші на рахунки надійшли. Проте досі на рахунку залишається не використаними 24 млн. грн.
Ми, звісно, зможемо використати ці кошти впродовж двох найближчих місяців. Проте дивує безвідповідальність окремих керівників: люди скаржаться на погані дороги, гроші на виконання робіт надійшли на рахунки, а ситуація у деяких районах залишилась без змін».
27.12.2012 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter