Більда вирішив "вдарити" стріт-артом по "урбанізовОності" Черкас

Більда вирішив "вдарити" стріт-артом по "урбанізовОності" ЧеркасДепутат Черкаської міської ради Андрій Більда написав на своїй сторінці в мережі в «Фейсбук" про :

Був гостем прямого ефіру на телеканалі «ВІККА». У проекті «Дійові особи» ми обговорювали тему стріт-арту.
До нашого обговорення долучилися і глядачі, зателефонувавши на студійний номер. Вкотре переконався: розмови про те, що дехто з місцевих не любить своє місто і вважає його провінційним – швидше міф, аніж реальність. Якщо люди переймаються питанням про подальший стан історичної частини міста, якщо їм не байдуже – хто працює над оформленням об’єктів – це значить, що у Черкас є культурне майбутнє. А ми – на правильному шляху.

Напевне, міста, як і люди, мають своє обличчя та стиль. Я поки не можу сказати однозначно – якими Черкаси стануть за декілька років. Але стверджую: наш проект покликаний лише підкреслити «достоїнства» та позбутися недоліків. Ми маємо на меті позбутись урбанізовоності (так в оригіналі, Пров.) обласного центру, але і розфарбовувати його у кольори веселки не збираємось. Прагнемо створити у місті атмосферу позитиву, добра і надії. Хочемо позбутися зачовганих набридливою рекламою стовпів й нарешті зафарбувати нецензурну лайку на парканах. Ми прагнемо поєднати Черкаси в одному мистецько-художньому ансамблі, який не зруйнує енергетики міста, а лише надасть йому нового дихання.

Я вдячний художникам, які на громадських засадах трудяться на користь міста. Вони закликають черкасців до своєрідного мистецького діалогу. Кожен може знайти свій об'єкт для вуличного розпису і приєднатись до проекту, що об’єднає всіх нас. Ну а щодо історичної частини міста – повірте, там «імунітет». Навіть мови немає про те, аби зіпсувати об’єкти, такі рідні черкасцям.
Свої ідеї щодо проведення влітку фестивалю зі стріт-арту можете висловлювати й ви. Адже містяни – наші головні партнери і наші головні критики. Багато нюансів та організаційних питань нас чекає попереду. Та я вірю в успіх проекту. Зрештою, не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Від Провінції (спеціально для вільного демократа Більди)
:процес урбанізації - це інтенсивне зростання і розвиток міст та міських поселень. Як можна "позбутись "урбанізовОності" , якщо місто все ж таки розвивається? Є, щоправда, таке поняття, як дезурбанізація - поступовий переїзд міського населення у передмістя або сільські райони. Але розмальовування стін та замальовування матюків на стінах не мають до цього ніякого відношення.
24.12.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:18 26.12.2012 CompyT:
1.Логіка проста і опирається на законодавство, у відповідності до якого (п.44 ч.1 ст. 26 ЗУ "Про місцеве самоврядування), ВИКЛЮЧНО міська рада, яка, власне складається із депутатів, повинна дбати про благоустрій міста.
2. Окрім депутатських повноважень, він наділений, ще тими, за які отримує зарплату.
3. Щодо невластивих депутату функцій, то активна партизанська діяльність цього депутата в день нещодавно минулих виборів потрапляє в площину іншої галузі права і суперечить будь-якій нормі в т.ч. і моральній.
4.Щодо Вас. Беріться, будь ласка до роботи. Ви ж чиновник, а не психолог, що вивчає логіку моїх думок в робочий час (14:35 25.12.2012). Ваша активна діяльність в мережах, під час виконання посадових функцій свідчить про неробство та дармоїдство.
5. А вулиці чистить потрібно. Люди дістають травми. Мені їх шкода, а Вам?
14:35 25.12.2012 Mikola-Kudryavcev:
Дозвольте поцікавитися, з якого дива депутат міської ради повинен займатися очищенням вулиць від снігу? Може, ще й за власний кошт, як це робили з стріартом цього року? Просто цікава логіка думок...?
13:57 24.12.2012 CompyT:
Тобто вулиці звільняти від снігу та ожеледиці все ж не будете? Звичайно, це ж так не сучасно і приземлено. Рутина повсякденності заважає духовно піднесеній команді послідовників Бенксі займатись малопочесною бидлячою справою – чистити вулиці.
Про таких «креативів» ще Булгаков писав наступне. «И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев — прямым своим делом, — разруха исчезнет сама собой».