"На свободу с чистой совестью": З вільними демократами Радуцький не мав власного "я" і жив всупереч власним переконанням

"На свободу с чистой совестью": З вільними демократами Радуцький не мав власного "я" і жив всупереч власним переконанням Повторно коментуючи свій вихід з групи ПВД у Черкаській міськраді, директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький згадав, що останні 6 років не мав власного «я» і жив всупереч власним переконанням.
- Я переконаний, що з точки зору ефективності депутатської діяльності вихід із групи Вільних демократів дасть мені можливість працювати з більшою користю для громади, - переконаний депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький. – Оскільки досі мені, як і декому з моїх колег по депутатській групі, доводилося голосувати за вказівкою - за прийняття рішень, що суперечили моїм внутрішнім переконанням. Відтепер я матиму можливість вільно висловлювати свою думку та займатись вирішенням тих питань, які вважаю дійсно важливими. Мені скоро 42 роки і я думаю, що маю на це повне право.
Хочу зазначити, що роботою нашої групи був незадоволений не лише я, але й мої колеги – але ми голосували, оскільки отримували переконливі настанови голосувати від міського голови. Відтепер, я маю шанс реально щось змінити.
Як відомо, на останній сесії Черкаської міської ради депутат Олександр Радуцький, який входив до депутатської групи Вільних демократів, оголосив про свій намір вийти із групи.
Своє рішення аргументував незгодою та нерозумінням «кадрової політики, ідеології та ставлення мера до міста Черкаси».
26.11.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:42 26.11.2012 Oksana_Kolisnyk:
Олександр Романович оголосили дранг нах Верховна Рада. І тут дружба (і служба) з Одаричем тільки шкодить. Що ж, будуть дружити подалі від людських очей, а на публіці грати в опонентів. Чи я помиляюся? Чи ж, може, заява "за власним бажанням" з директорської осади вже подана?